Цей корисний шоколад....


Слово «шоколад» походить від «чоколатль», назви напою з какао-бобів. Мовою ацтеків «чоколлі» означає «гіркота», а «атль» означає воду, що використовується для приготування шоколадного напою.
Сучасний чоколатль включає в себе: какао-порошок, молоко, цукор, корицю, гострий перець, і іноді ваніль.

Шоколад довгий час був винятково напоєм. Він вживався в холодному вигляді - обсмажені какао-боби, що самі по собі мають гіркий смак, змішувалися з водою, а потім у цю суміш додавався перець чилі. Давня цивілізація омельків, якій довелося першій скуштувати власними силами винайдений напій, дала й назву, що використовується до наших часів. Вони говорили "kakawa". Дивно, що за такий довгий час у назві змінилося всього лише декілька літер. На відміну від назви склад шоколаду з тих пір зазнав значних змін, але шлях до цього був довгим.
Приблизно в цей же час, а саме три тисячі років тому, були винайдені й інші ласощі, що тепер нерозривно пов'язані з шоколадом. Стародавні єгиптяни випадково змішали мед, інжир і горіхи - і стали власниками найперших у світі цукерок.

Дослідження, яке не було профінансовано шоколадною промисловістю, показує, що літні чоловіки, які їли шоколад, знаходяться в кращій фізичній формі, оптимістичніші та вище оцінюють власне благополуччя. Починаючи з 1960 року, дослідницька група вчених
з фінських університетів в Оулу та Хельсінкі вивчала гельсінкських бізнесменів, які народилися між 1919 і 1934 роком. Випробуваним ставили питання про те, що вони думають про життя, в тому числі запитували їх, які цукерки вони віддають перевагу. З 1367 респондентів тільки трохи більше 100 сказали, що не їдять солодкого. З інших 860 сказали, що вважають за краще шоколад, а 399 - що віддають перевагу якісь інші солодощі. Середній вік респондентів - 76 років, повідомляють вчені в журналі European Journal of Clinical Nutrition ( "Європейський журнал клінічного харчування"). Любителі шоколаду, як правило, стрункіші, у них тонша талія, і вони рідше страждають від діабету, ніж ті, хто обирає інші солодощі. Крім того, вони трохи краще освічені. Любителі шоколаду значно вище оцінюють своє здоров'я, почувають себе щасливішими, рідше відчувають почуття самотності і рідше страждають від депресій.
Крім того, вони з більшою ймовірністю досі будують плани на майбутнє. Попередні дослідження показували, що вживання шоколаду вивільняє ендорфіни, які викликають почуття задоволення та знижують чутливість до болю.

Дослідники підтвердили, що гіркий чорний шоколад може сприятливо впливати на організм людини. Більш розповсюджений молочний шоколад такими корисними властивостями не володіє. Недавнє італійське дослідження показало, що він знижує кров'яний тиск і підвищує здатність організму засвоювати цукор, що міститься в харчових продуктах.

Шоколад містить речовини з групи флавонідов. Схожі компоненти є в червоному вині, винограді, і деяких інших продуктах. Вони украй корисні для серця і судин.

Шоколад містить теобромін, який є сильним токсином для багатьох тварин. Так для котів і собак середня летальна доза складає 200-300 міліграм/кг теоброміну або 100—500 г шоколаду на тварину (залежно від розміру). Коні та папуги також чутливі до цієї речовини. Отруєння людини теоброміном при поїданні шоколаду практично виключено з-за швидкого метаболізму теоброміну в організмі людини. Так само, теобромін, будучи основним алкалоїдом в шоколаді, дав йому другу назву «Їжа богів».

Немає коментарів:

Дописати коментар